Založ si blog

Respirátory dole, rúška hore, koniec plastovej tyránie!

To je čisté psychiatrické tyranie nás občanov SR. V takej horúčave mať respirátory?! Keď sa ide ráno vo vlaku, ide to dajak, aj v starej plechovke. Ale dnes v rozpálenej plechovke a potiť sa pod plastom? To je Matovič normálny?! Koľko kolapsov to spôsobilo? A keď sa v horúčave nosí oblečenie z umelej hmoty, človek sa potí a smrdí. A keď ma umelú hmotu na ksichte? Tvár sa mu potí, a plast sa mu vpíja do tváre. Čistá tyrania. Ochrana horných dýchacích ciest ešte zmysel v interiéroch má, a v doprave. Ale má zmysel si ničiť zdravie plastom?! To hygienik nevidí?! To komu chcú robiť kšefty, keď toľko Slovákov nakupuje respirátory? Made in China. Nie je normálne sa vrátiť ku bavlneným rúškam? A respirátory nosí ten, čo sa bojí?

Kopa ľudí ak sa neboja kovidu, budú nosiť aj v horúčave. Nik im to neberie. Ale kopa ľudí nosí tieto tyranské respirátory, lebo musia. Pokuta, podrývanie, že nie sú rúška a tak.

Jeden čitateľ mi písal, že či nepíšem moc odvážne články. Sú stovky blogerov, facebookových používateľov, čo píšu veľmi tvrdo o Matovičovi. Ale títo spomínaní pani, aj iní verejní funkcionári sa bežne ku občanom správajú arogantne. Napíšte politikom, keď od nich niečo chcete, ak nie ste zaujímaví, tak Vám ani neodpíšu. Šeliga, Matovič majú oveľa tvrdších kritikov ako ja. Ja som Seligu iba preto, lebo nás tu idú zabíjať tými plastovými podprsenkami na tvár. Okrem tyranie, lebo za zimy, to dajak sa nedalo dýchať, a ešte za horúčavy, kto potom nám zaplatí poškodené zdravie? čo plast vyvolá na tvári? A keď sa objavia alergie, až vtedy človek je oslobodený od plastu. Teda za poškodenia svojho zdravia.  A Šeliga len tak pozabudne v bare. A aké problémy by sme mali my? Napomenutie, buzerácia, pokutu. A na politikov neplatí rovnakí meter?! Gastro krachujú, teraz im Matovič milosrdne povolil otvorenie vonkajších priestorov, aj tak to nepostačuje. A podpora vlády je len tak, lajdacká. Žiadna. Politici sú mi ukradnutí. Ale Matovič nás celý rok okrem hroznej choroby, ešte deptal, podnecoval v nás nenávisť, urážal.

Politici môžu všetko, byť na veľkých svadbách bez rúška, provokovať ľudí. A my musíme, lebo nás prinútia. Sme ako cvičené opičky. Na jednej strane 200 e zvýšenie rodinných prídavkov, ale z čoho? A na druhej strane zastrašovanie Hegorová daň, dph 25%, a potom tretie bude čo? Fakt je to čistá psychiatria.

Keď návšteva Úradu práce človeka traumatizuje

25.08.2021

Je to oprávnené. Mám kamarátku po 30 ke, má iba gymnázium. Okolnosti v živote jej neumožnili vyštudovať vysokú školu. A tak vykonáva práce, aké v Košiciach len jej vzdielanie umožní: práca v priemyselnom parku, gastro služby(teraz riadne obmedzené), predavačka, dílerka nejakej poisťovne. Ak nemá známosti, alebo šťastie z pekla, alebo dobré vzdielanie ako IT. A tie [...]

Božena Němecová – 4. miniséria

14.06.2021

Prvé dva diely boli viac radostnejšie, viac slnka. Bolo to aj primerané jej veku. Druhé dva diely pôsobili už tak depresívne, boli tam choroby, viac nešťastia, taký akým bol aj jej život po boku Novotného, smrť dieťaťa, viac sa prehlbujúce násilné sklony jej muža. Jej detstvo vôbec tak nenatočili tak idilicky ako bolo v jej diele Babička. Dievča domáce práce nemilovalo, [...]

Keď na nás dopadá desať rán egyptských

31.05.2021

Toto je iba môj subjektívny názor, že dám do článku posledné veľké trápenie ako nás Slovákov aj svetovo. Hlavné príčiny nášho trápenia je zle zaobchádzanie s našou planétou. Už vo vyspelých krajinách EÚ čoraz viac ľudí odmieta jesť vajcia, hydinu, hovädzí, ktoré sú pestované ako v klietkach, rôzne pichanie injekcii. Uprednostňujú prírodnú kozmetiku, šaty. [...]

očkovanie, Sputnik,

ONLINE: USA opäť umožnia prílet očkovaných Európanov

21.09.2021 06:15

Cudzinci, ktorí budú chcieť letieť do USA, okrem očkovania budú musieť mať aj negatívny test na koronavírus.

krádež, Dunajská ulica

Polícia má zábery z krádeže u Dominiky Cibulkovej, hľadá páchateľov

21.09.2021 05:55

Z jedného bytu zlodejov vyhnali psi, v druhom byte kradli luxusné predmety a odniesli si ich v ukradnutých kufroch. Polícia žiada o pomoc.

odpadky, vrecia, skládka

Bratislava si bude odpad triediť sama. Vallo zaplatil Vassal EKO 3,9 milióna eur

20.09.2021 23:26

Hlavné mesto vypovedalo zmluvu platnú do júla 2022.

bundestag

Týždeň do nemeckých volieb: Konzervatívci sa doťahujú na SPD

20.09.2021 23:08

Väčšinu by podľa prieskumu získali štyri možné koalície.

Gabriela Závacká

Štatistiky blogu

Počet článkov: 154
Celková čítanosť: 815337x
Priemerná čítanosť článkov: 5294x

Autor blogu

Odkazy