Založ si blog

Do tretice, všetko najlepšie

FB zdroj:

20 h 

 

Daňovo poplatkové zotročovanie ľudí v tomto štáte v plnej príprave, to je len začiatok..💰💴💵💶

Mikuláš Huba

22 h 

 

Pre tých a tie, ktorí/é nemajú čas čítať dlhé legislatívne návrhy
Pýtate sa, o čom je návrh novej stavebnej a územnoplánovacej legislatívy z dielne Sme rodina? Tu je stručný popis: O tom, ako čo najrýchlejšie premeniť Slovensko na jedny veľké Donovaly. Jedno aj druhé nesie ten istý precízny a vkusný rukopis.
Michal Kaliňák:
Aktuálne je poplatok pri dome za 100000 eur vo výške 80 eur. po zmene stavebného zákona bude 1250 eur. zatiaľ toľko. koncom týždňa viac.
Najprv to bola Hegerová daň, potom tu prišlo DPH 25%, teraz akože „brutálne“, iba 1250 e, a to len pri stavbe rodinného domu.
A kto povedal, že keď sa nekradne, netreba dvíhať dane?
Čítateľ blogov mi napísal, že mám odvážne články za poslednú dobu, myslel asi tieto obrázky. Toto je iba slabulinky odvar v porovnaní, ostrejších, nenávistnejších prejavov. Môže sa prejaviť, neochota, urazenosť. Ale politici majú od ľudí aj tak odstúp. Tebárs by mohol ma ignorovať, keby som ho oslovila. Nič viac. Ono sú kopa iných, čo ostrejšie, na neho.
A Mr. Premier sa nám tak dostál pod kožu, že dokonca sa objavuje aj na turistických stránkach, na portáloch kúpim, predám darujem.

Keď návšteva Úradu práce človeka traumatizuje

25.08.2021

Je to oprávnené. Mám kamarátku po 30 ke, má iba gymnázium. Okolnosti v živote jej neumožnili vyštudovať vysokú školu. A tak vykonáva práce, aké v Košiciach len jej vzdielanie umožní: práca v priemyselnom parku, gastro služby(teraz riadne obmedzené), predavačka, dílerka nejakej poisťovne. Ak nemá známosti, alebo šťastie z pekla, alebo dobré vzdielanie ako IT. A tie [...]

Božena Němecová – 4. miniséria

14.06.2021

Prvé dva diely boli viac radostnejšie, viac slnka. Bolo to aj primerané jej veku. Druhé dva diely pôsobili už tak depresívne, boli tam choroby, viac nešťastia, taký akým bol aj jej život po boku Novotného, smrť dieťaťa, viac sa prehlbujúce násilné sklony jej muža. Jej detstvo vôbec tak nenatočili tak idilicky ako bolo v jej diele Babička. Dievča domáce práce nemilovalo, [...]

Keď na nás dopadá desať rán egyptských

31.05.2021

Toto je iba môj subjektívny názor, že dám do článku posledné veľké trápenie ako nás Slovákov aj svetovo. Hlavné príčiny nášho trápenia je zle zaobchádzanie s našou planétou. Už vo vyspelých krajinách EÚ čoraz viac ľudí odmieta jesť vajcia, hydinu, hovädzí, ktoré sú pestované ako v klietkach, rôzne pichanie injekcii. Uprednostňujú prírodnú kozmetiku, šaty. [...]

očkovanie, Sputnik,

ONLINE: USA opäť umožnia prílet očkovaných Európanov

21.09.2021 06:15

Cudzinci, ktorí budú chcieť letieť do USA, okrem očkovania budú musieť mať aj negatívny test na koronavírus.

krádež, Dunajská ulica

Polícia má zábery z krádeže u Dominiky Cibulkovej, hľadá páchateľov

21.09.2021 05:55

Z jedného bytu zlodejov vyhnali psi, v druhom byte kradli luxusné predmety a odniesli si ich v ukradnutých kufroch. Polícia žiada o pomoc.

odpadky, vrecia, skládka

Bratislava si bude odpad triediť sama. Vallo zaplatil Vassal EKO 3,9 milióna eur

20.09.2021 23:26

Hlavné mesto vypovedalo zmluvu platnú do júla 2022.

bundestag

Týždeň do nemeckých volieb: Konzervatívci sa doťahujú na SPD

20.09.2021 23:08

Väčšinu by podľa prieskumu získali štyri možné koalície.

Gabriela Závacká

Štatistiky blogu

Počet článkov: 154
Celková čítanosť: 815339x
Priemerná čítanosť článkov: 5294x

Autor blogu

Odkazy