Založ si blog

Idea Za slušné Slovensko káže definitívne bye bey

Nie je azda lacnejšia výhovorka ako povedať, že nás zamotali pracovné veci, zabudli sme na čas ako beží. Riešili sme veci pre blaho občanov. Len sorry, tak sme na Vás mysleli, že sme sa pozabudli. A pili sme iba jeden pohár vína. A mali sme smolu. že nás slušný občan natočil na mobil a poslal redakcii Pluske.

Pán Šeliga, pani Žitnianska, pán Droba okamžite musíte odstúpiť, prví dvaja dať s pánom Bohom parlamentným laviciam a zaplatiť aj zo solidarity ku občanom pokutu. A pán Droba tiež zaspievať s pánom Bohom a odísť z úradu. Jurko Šeliga, povedz mi, to nás považuješ za tak sprostých?! Ty jeden z organizátorov slušného Slovenska?! Kde je tvoja slušnosť? Sklamal si nás. Zaspievaj aj s Jankou s pánom Bohom odchádzame z parlamentných lavíc a znova sa budeme o nich uchádzať 2024.

Ste vy normálny?! Trápne výhovorky? Viete, že hygienici, polícia vôbec neprihliada na občanov, ktorí nemôžu mať respirátor osem hodín? a musia mať, alebo inak naparia pokutu? A čo ekonomicky-sociálne zničené gastro? Kto na nich berie ohľad. Ešte ich Matovič chce trestať za to, že prevádzky boli pol roka zatvorené, aby nahnal peniaze do štátnej kasy. Myslíte po tom, že Vám to my zničení ľudia uveríme?

Áno som na Vás tvrdšia. Nie ste desiatky radových poslancov Olano, ktorého šéf nám narobil toľko zla. Vy pán Juraj ste podpredseda NR SR, a pani Janka má predsednícke kreslo.

Ste zodpovední za to, ako trpíme, za šikanu. Výsledky sú dobré a vy mučíte naše detí v školách rúškami? Ste normálni? a Zamestnanci za veľký výkon v práci musia mať tento mučiaci nástroj respirátor na sebe?

Fica ste bičovali a vy ste sa bili o hruď, že aký ste slušní. Z Vás politikov nie je nik slušných. My občania sme pre Vás iba také, automaty, čo poslúchajú a dojná krava – dojiť z nás dane na Vaše omyli.

Pán Droba, pani Žitnianska, pán Šeliga odstúpte! a na solidaritu aj záplate pokutu ktorá je teraz 1000 e.                           Zdá sa že pán Sulík a Matovič nevedia čo so sebou od rozkoše, ako im je dobre.

Božena Němecová – 4. miniséria

14.06.2021

Prvé dva diely boli viac radostnejšie, viac slnka. Bolo to aj primerané jej veku. Druhé dva diely pôsobili už tak depresívne, boli tam choroby, viac nešťastia, taký akým bol aj jej život po boku Novotného, smrť dieťaťa, viac sa prehlbujúce násilné sklony jej muža. Jej detstvo vôbec tak nenatočili tak idilicky ako bolo v jej diele Babička. Dievča domáce práce nemilovalo, [...]

Keď na nás dopadá desať rán egyptských

31.05.2021

Toto je iba môj subjektívny názor, že dám do článku posledné veľké trápenie ako nás Slovákov aj svetovo. Hlavné príčiny nášho trápenia je zle zaobchádzanie s našou planétou. Už vo vyspelých krajinách EÚ čoraz viac ľudí odmieta jesť vajcia, hydinu, hovädzí, ktoré sú pestované ako v klietkach, rôzne pichanie injekcii. Uprednostňujú prírodnú kozmetiku, šaty. [...]

Mein Kampf – 2009, príbeh mladého Hitlera

30.05.2021

Film sa začína cestou mladého Hitlera vlakom, kde výpravca vlaku ho povýšenecky vykáže z vlakového kupé, kde sedeli bohatší cestujúci. Hitler sa javí ako plachý milý mladík s aktovkou plnou jeho kresieb. Jeho priateľstvo so židom Schlomanom Herzlom – pouličným predajcom a pisateľom budúceho bestelleru Mein Kampf sa začína tri krát poslaním Hitlera za dvere, aby ho [...]

tornádo, morava

Faško: Silné tornáda môžu byť častejšie

25.06.2021 15:37

„Videl som systém tých búrok a cítil som, že sa tam deje niečo zvláštne,“ uviedol klimatológ o udalosti na Morave.

Čaputová

Pri očkovaní by mal byť jednoznačnejší, odkázala Čaputová Pellegrinimu

25.06.2021 13:49

Prezidentka tvrdí, že sa téma vakcinácie na Slovensku zneužíva.

F-16, stíhačky, F16, armáda, letectvo

NKÚ kritizuje nákup stíhačiek. Obchod z čias SNS vyjde na 6 miliárd eur

25.06.2021 13:18, aktualizované: 14:56

Ministerstvo obrany pri nákupe 14 stíhačiek nepreukázalo opodstatnenosť tejto najdrahšej akvizície v histórii SR.

prezidentka Zuzana Čaputová, vyhlásenie

Čaputová prednesie správou o stave republiky v septembri

25.06.2021 12:53

Prezidentka vo svojej prvej správe z júna 2020 hovorila najmä o pandémii.

Gabriela Závacká

Štatistiky blogu

Počet článkov: 153
Celková čítanosť: 796023x
Priemerná čítanosť článkov: 5203x

Autor blogu

Odkazy